makinë gome me mënyrën rrëshqitës - China Huacheng Hidraulike elektromekanike

makinë gome me mënyrën rrëshqitës

Përshkrim i shkurtër:

XLB-Y gome seri makinë shtypi vulcanizing zbatohen për derdhur vulcanization e produkteve të ndryshme myk gomës dhe derdhur për shtyp të produkteve të tjera thermosetting. Features: features ◆ fast-hapur myk efikasitet të lartë të prodhimit dhe mbyllje të ngadalshëm për të mbrojtur myk; ◆ automatik veprim-në-dhe-jashtë dhe ejecting njësive lejon intensitet të ulët të punës; ◆ valvul Konvencionale dhe valvula proporcional janë fakultative; avancuar dhe racional të naftës-rruga konfigurimit është e kursimit të energjisë; ◆ Sistemi Electric miraton PLC dhe t ...


Detail Product

Produkt Tags

XLB-Y gome seri makinë shtypi vulcanizing zbatohen për derdhur vulcanization e produkteve të ndryshme myk gomës dhe derdhur për shtyp të produkteve të tjera thermosetting.

Features:

◆ myk fast-hapur përmban efikasitet të lartë të prodhimit dhe mbyllje të ngadalshëm për të

   mbrojtjen e myk;

◆ automatik veprim-në-dhe-jashtë dhe ejecting njësive lejon intensitet të ulët të punës;

◆ valvul Konvencionale dhe valvula proporcional janë fakultative; avancuar dhe

   racional të naftës-rruga konfigurimit është e kursimit të energjisë;

◆ Sistemi Electric miraton PLC dhe touch ekran njeri-makinë ndërveprimit.

◆ 2RT / 3RT / 4RT për opsionin;

◆ makinë e vetme dhe të dyfishtë makinë për opsion;

operuar:

◆ Dy zgjedhje FNR qendror myk-transferimit dhe të kthehet ndaj myk-transferimit

 artikull

 njësi

XLB-
Y1000

XLB-
Y1000

XLB-
Y1000B

XLB-
Y1000A

XLB-
Y1500

XLB-
Y1600

XLB-
Y2000B

XLB-
Y2500

XLB-
Y3000

XLB-
Y4000A

XLB-
Y4000B

XLB-
Y5000

XLB-
Y6000

Mold-mbyllje fuqi

KN

1000

1000

1000

1000

1500

1600

2000

250

3000

4000

4000

5000

6000

Max. presioni i punës

Mpa

21

21

21

21

21

21

21

21

21

21

21

21

21

    goditje Block

mm

250

300

300

300

250

300

250

250

250

400

500

500

500

    Madhësia pjatë ngrohjes

mm

400 * 400

420 * 420

450 450 *

500 * 500

450 450 *

520 * 540

520 * 540 600 * 600

600 * 600 650 * 600

650 650 *

800 * 800

1000 * 1000

1000 * 1000

1200 * 1200

 Max. Distanca e pjatë ngrohjes

mm

0 ~ 300

280 440 ~

270 ~ 400

190 ~ 400

180 360 ~

200 ~ 420

180 240 ~

180 420 ~

200 ~ 420

700

700

700

800

    fuqia motorike

KW

4

4

4

4

5.5

5.5

5.5

5.5 / 7.5

7.5

11

11

15

15


 • Paraardhëse
 • Next:

 • 

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  Nr.28, Shunke Rd, Yangming Science & Technology Zona, Yuyao, Zhejing, China
  E-mail
  hc@hc-machine.com
  telefon
  0086-574-62501510 0086-574-62501520
  WhatsApp Online Chat!