FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është gome makine keni?

Fabrika kryesore të prodhojë gome makinë shtypi ynë, makinë vakum gome, transferimin gome makine, makine injeksion derdhur gome dhe kështu me radhë.

Sa kohë ka kompania juaj është themeluar?

Ne kemi më shumë se 27 vjet në fushën e makinës gome.

Çfarë është garanci e makinës tuaj?

Rreth një vit.

Çfarë është koha e dorëzimit të kompjuterin tuaj?

Rreth dy muaj pas marrë depozitën tuaj.

Ku është tregu juaj kryesor?

Tregu ynë kryesor është Rusia, SHBA, Turqia, Mid-lindje, Brazili, Pakistan, Peru dhe kështu me radhë.

Si në lidhje me shërbimin e pas-shitjes?

Për konsumatorët blerja e produkteve tona, ne ofrojmë atyre të trajnimit të lirë në mënyrë që ata mund të përdorin dhe për të ruajtur makinën në mënyrë të pavarur. Ne do të përgjigjem pyetjes konsumatorit mbi teknologjinë në kohë. Nëse është e nevojshme, ne do të ofrojë udhëzime në vend.

Ne mund të sigurojë udhëzime teknike falas në qoftë se konsumatorët duhet pajisje të reja.

Duan të punojnë me ne?
kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
Nr.28, Shunke Rd, Yangming Science & Technology Zona, Yuyao, Zhejing, China
E-mail
hc@hc-machine.com
telefon
0086-574-62501510 0086-574-62501520
WhatsApp Online Chat!