Rreth nesh

GX

Yuyao Huacheng bashkë hidraulike të energjisë., LTD. Është një kompani profesionale e cila ka rritur deri në reforma dhe hapja e Kinës. Për 23 vjet sot e vjetër, prodhimi vjetor deri në më shumë se 1000 çdo vit, 20% e të cilave të eksportit për jashtë shtetit, materialet termoizoluese formojnë një seri të plotë të projektimit dhe prodhimit të proceseve, duke përfshirë makine gome, makinë vulcanizing gome, makinë injeksion gome , gome makine, makineri gome, pajisje injeksion gome, vakum vulcanizing makine, makine BMC injeksion, të lëngshme makine injeksion silikoni, gome hidraulike derdhur makine, gome derdhur injeksion makinë, vulë të naftës vakum vulcanizing makine, etj, makinë huacheng në industrinë e ka një të konsiderueshme reputacionin dhe cilësinë e shërbimit të diplomave të nderit.

Kompania jonë gjithmonë dëgjon për klientët tanë për të përmirësuar mendimet tona, dhe ne përpiqemi të mira tona për të zgjidhur kërkesat e klientëve tanë.

Kompania jonë vazhdimisht futjen e projektimit dhe të prodhimit të avancuar ekip dhe koncept, ka formuar nga kompania nga Tajvani, Japonia, inxhinierë teknike kompani Hong Kong-së më shumë se 10 njerëz, dhe është e pajisur me mjete të avancuara të përpunimit, nga cilësinë e produktit, përshtatshmërinë, stabilitetit, automatizimi, siguria, mbrojtja e mjedisit, etj, nxitja gjithëpërfshirëse, në të pranishëm klientëve tanë shumë janë të gjitha ndërmarrjet e huaj dhe ndërmarrjet vendore të famshme, bazën tonë të konsumatorëve dhe ndjenja gjithnjë e më shumë në fund të lartë, në aspektet e pas shitjes shërbimi: Ne ndjekim parimi i shërbimit të parë.

Marrëveshja kryesore e punës së kompanisë tonë është: një, të mbajtur klientit të mirë të vjetër; 2. Të jetë e mirë në prodhimin dhe prodhimin e produkteve; Tre prodhimit, ne e dimë nga besimi i shumë konsumatorë kanë kompani Huacheng sot, vetëm ekzistojnë markë sot Huacheng, ne gjithmonë vënë kërkesat e klientëve dhe të shërbimit në pozicion të rëndësishëm, 23 vjet, kompaninë time më shumë se dhjetë vjet më parë, ne si të klientit shërbimit në vend.

Kompania ime në Materiale termoizoluese formimin e industrisë më shumë se njëzet vjet, për shumë ndërmarrje të famshme në industrinë është klient i kompanisë, të tilla si pajisje të lartë elektrike, pajisje Gree elektrike, Haier pajisjeve elektrike, elektrike Wolong, madhështi BMW, Japonisht Jiangsu Jiang pajisjes elektrike dhe aq më shumë ditë të pasur, sidomos për pajisje elektrike të prodhimit të projektit Gree automatizimi, duke kërkuar rrepta rreth 10 raunde të provimit, inspektimit, rishikimin e komunikimit, dhe përfundimisht fitoi tenderin është i suksesshëm, të marrë koment unanim të favorshme të pajisjeve elektrike automatizimi grup Gree kryesor , projekt Gree automatizimi i kompanisë tonë është një përmirësim i madh.

Si kostove të punës rritjes dhe gjobë standardizimit cilësinë e produktit, kërkesat e pajisjeve është efikasitet të lartë, të sigurisë, automatizimi, stabiliteti, mbrojtja e mjedisit, trendi i përgjithshëm i jepnin të lartë, edhe komoditetin e operacionit vënë kërkesën përpara më të lartë, kjo është ekipi ynë e përgjithshme Plani i projektimin dhe prodhimin e pajisjeve.
Në vitet e ardhshme, kompania ime do të, si gjithmonë, për klientët e rinj dhe të vjetër për të ofruar shërbime të cilësisë, dhe të arrijnë më tej projektin më të plotë të kthehet-kyç, për të siguruar që klientët me përpjekje më të vogël për të përfunduar vlerë të madhe. Dhe në mënyrë aktive të marrin pjesë në të gjitha llojet e prodhimeve të gomës dhe materiale thermosetting industrinë e pajisjeve të avancuara, kërkimore të teknologjisë dhe zhvillimin e biznesit të përsosur formimin, të dëgjoni mendimet e konsumatorit, dhe absorbuar futjen e teknologjisë së huaj dhe të pajisjeve, e kombinuar me nivelin tonë të cilësisë, Huacheng në industrinë e gomës dhe materiale thermosetting pajisjeve derdhur prodhimin e markave të lartë fund. Ne ftojmë sinqerisht të gjithë ekspertë të njohur e për kompaninë tonë për hetimin dhe udhëzime, dhe të japë Kompania jonë një promovim më të madh.

 
kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
Nr.28, Shunke Rd, Yangming Science & Technology Zona, Yuyao, Zhejing, China
E-mail
hc@hc-machine.com
telefon
0086-574-62501510 0086-574-62501520
WhatsApp Online Chat!