Produkt Avantazhet

 • 1gome vulë makine injeksion të lidhur

  gome vulë makine injeksion të lidhur
 • 2makine BMC injeksion

  makine BMC injeksion
 • 3FIFO makine injeksion gome

  FIFO makine injeksion gome
 • AB1
 • Z [8 {L`2 [ZUXHF8S14) UU (OL
 • xy

Rreth nesh

Yuyao Huacheng bashkë hidraulike të energjisë., LTD. Është një kompani profesionale e cila ka rritur deri në reforma dhe hapja e Kinës. Për 23 vjet sot e vjetër, prodhimi vjetor deri në më shumë se 1000 çdo vit, 20% e të cilave të eksportit për jashtë shtetit, materialet termoizoluese formojnë një seri të plotë të projektimit dhe prodhimit të proceseve, duke përfshirë makinë gome ....

Mëso më shumë


kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
Nr.28, Shunke Rd, Yangming Science & Technology Zona, Yuyao, Zhejing, China
E-mail
hc@hc-machine.com
telefon
0086-574-62501510 0086-574-62501520
WhatsApp Online Chat!