Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што се гумени машина имате?

Нашата фабрика главни произведува гумени притиснете машина, гумени вакуум машина, машина за пренос на гума, гумени шприц машина и така натаму.

Колку долго го има вашата компанија е основана?

Имаме повеќе од 27 години во областа гумени машина.

Која е гаранцијата на уредот?

За една година.

Што е времето за испорака на вашата машина?

За два месеци откако го добиете вашиот депозит.

Каде е вашата главна на пазарот?

Нашата главна на пазарот е Русија, САД, Турција, Блискиот Исток, Бразил, Пакистан, Перу и така натаму.

Како за по продажба на услуги?

За потрошувачите купување на нашите производи, ние им се обезбеди бесплатна обука, така што тие може да се користи и одржување на машината независно. Ние ќе одговори на прашањето на купувачи на технологијата во времето. Доколку е потребно, ние ќе им понуди насоки на самото место.

Ние може да обезбеди бесплатна техничка насоки ако клиенти ќе им треба нова опрема.

Сакаат да работат со САД?
Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.28, Shunke Rd, Yangming Наука и технологија зона, Yuyao, Zhejing, Кина
Е-пошта
hc@hc-machine.com
телефон
0086-574-62501510 0086-574-62501520
WhatsApp Онлајн Chat!