за нас

GX

Yuyao Huacheng хидраулични моќ ко., LTD. Е професионална компанија која порасна во однос на реформите и отворањето на Кина. До 23 години и денес, на годишното производство на до повеќе од 1000 секоја година, од кои 20% извоз во странство, на терморегулациски материјали формирање на комплетен сет на дизајнот и производни процеси, вклучувајќи ги и гумени машина, гума vulcanizing машина, гума инекција машина , гумени машина, гумени машини, гумени инекција опрема, вакуум vulcanizing машина, БМК инекција машина, течни силиконски инекција машина, гума хидраулични калапи машина, гума шприц машина, масло печат вакуум vulcanizing машина, итн, Huacheng машина во индустријата има голема угледот и квалитетот на услугите на почесни дипломи.

Нашата компанија секогаш ги слуша нашите клиенти да ги подобриме нашите мислења, и ние се обидуваме нашите најдобри за решавање на барањата на нашите клиенти.

Нашата компанија постојано воведување на напредни дизајн и производство тим и концепт, е формирана од страна на компанија од Тајван, Јапонија, технички инженери Хонг Конг компанијата повеќе од 10 луѓе, и е опремен со напредни средства за преработка, од квалитетот на производот, соодветноста, стабилност, автоматизација, безбедноста, заштитата на животната средина, итн, на сеопфатна промоција, во моментов нашите клиенти многу се сите странски претпријатија и домашни познати претпријатија, нашата база на клиенти и чувство се повеќе и повеќе high-end, во аспектите на по услуга-продажба: следиме принципот на сервисот.

Клучот начин на работа на нашата компанија е: еден, одржување на старите добри клиентите; 2. Бидете добар во производство и производство на производи; Три производство, знаеме од довербата на голем број клиенти имаат Huacheng компанија денес, само постојат денес Huacheng бренд, ние секогаш се стави барања и услуги на клиентите во важна позиција, 23 години, мојата компанија пред повеќе од десет години, ние сакаме на клиентите услуги во место.

Мојата компанија во терморегулациски материјали формирање индустрија повеќе од дваесет години, за многу познати претпријатија во индустријата е клиент на компанијата, како што се висок електрични апарати, Gree електрични апарати, Haier електрични апарати, Wolong електрични, брилијантност BMW, јапонски Jiangsu Џијанг електричен апарат и па на многу богати ден, особено за Gree електрични апарати проектот за автоматизација на производството, барајќи строга речиси 10 круга на проверка, инспекција, преглед на комуникација, и на крајот победи на понудата е успешна, се едногласни поволни коментар на Gree електрични апарати автоматизација водечка група , Gree автоматизација проект на нашата компанија е големо подобрување.

Како што трошоците за работна сила се зголеми и парична казна за стандардизација на квалитетот на производот, на барање на опрема е висока ефикасност, безбедноста, автоматизација, стабилност, заштита на животната средина, вкупниот тренд на висок принос, исто така, удобност на работа се стави напред повисоки барање, ова е нашиот тим на целокупната план за дизајн и производство на опрема.
Во следните неколку години, мојата компанија ќе, како и секогаш, за нови и стари клиенти да се обезбеди квалитет на услуги, и понатаму да се постигне повеќе целосна клуч проект, да се обезбеди на клиентите со повеќе мал напор за да се заврши голема вредност. И активно да учествуваат во сите видови на производи од гума и терморегулациски материјал формирање индустрија на современа опрема, технологија и истражување и развој на совршена бизнис, ги слушаат мислењата на клиентите, и да го апсорбира воведување на странски технологија и опрема, во комбинација со нашето ниво на квалитет, на Huacheng во гумени индустрија и терморегулациски материјал калапи опрема за производство на high-end брендови. Искрено се покани сите водечки експерти во нашата компанија за истражување и насоки, и им даде на нашата компанија поголема промоција.

 
Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.28, Shunke Rd, Yangming Наука и технологија зона, Yuyao, Zhejing, Кина
Е-пошта
hc@hc-machine.com
телефон
0086-574-62501510 0086-574-62501520
WhatsApp Онлајн Chat!