производ Предности

 • 1Гума инекција машина печат поврзување

  Гума инекција машина печат поврзување
 • 2БМК инекција машина

  БМК инекција машина
 • 3FIFO гума инекција машина

  FIFO гума инекција машина
 • AB1
 • Z [8 {L`2 [ZUXHF8S14) УЕ (OL
 • xy

за нас

Yuyao Huacheng хидраулични моќ ко., LTD. Е професионална компанија која порасна во однос на реформите и отворањето на Кина. До 23 години и денес, на годишното производство на до повеќе од 1000 секоја година, од кои 20% извоз во странство, на терморегулациски материјали формирање на комплетен сет на дизајнот и производни процеси, вклучувајќи ги и гумени машина ....

Научи повеќе


Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.28, Shunke Rd, Yangming Наука и технологија зона, Yuyao, Zhejing, Кина
Е-пошта
hc@hc-machine.com
телефон
0086-574-62501510 0086-574-62501520
WhatsApp Онлајн Chat!